Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contactpagina

Bezoekadres

v.v. The Gunners
Sportpark “Het Hooghuys”

Wikketuin 15a
4824 PN Breda
Tel: 076-5417868

Correspondentieadres

v.v. The Gunners
T.a.v. Jan Kromhof
Lange weide 187
4827 MB Breda

E-mailadressen

Voorzitter:   voorzitter@gunners.nl Hoofdtc:   hoofdtc@gunners.nl
Tcbestuur:   tcbestuur@gunners.nl Technische commissie: bovenbouwtc@gunners.nl
Secretaris:   secretaris@gunners.nl Technische commissie: onderbouwtc@gunners.nl  
Penningmeester:   penningmeester@gunners.nl Toernooicommissie:   toernooicommissie@gunners.nl
Ledenadministratie:   ledenadministratie@gunners.nl Sponsoring:   sponsoring@gunners.nl
Wedstrijdsecretaris:   wedstrijdsecretaris@gunners.nl Kleding Gunners: kleding@gunners.nl
 
 
 
Bericht aan Gunners versturen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!