Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Voorlopige teamindeling jeugd 2022/2023

De voorlopige indeling voor de jeugd seizoen 2022-2023
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team Mini Pupillen
Railey  van der Broek
Ravi  van Weerd
Johan   Stuiver
Thomas  van Valkenburg
Rico Junior   Campenhout
     
Aantal spelers 5  
     
Kader: Stephan van Valkenburg & Loraine Hendrixk
     
Traindagen: Dinsdag en/of donderdag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team  JO7-1  
Kick de Graaf
Ali Reza   Arpat
Luke   Hendrikx
Ioannis   Poursanidis
Jim   Booij
Petrus van   Campenhout
     
Aantal spelers 6  
     
Kader: Jos de Graaf & vacature  
Traindagen: Dinsdag en/of donderdag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team JO8-1 5e klasse
Klaas   Goorden
Art    Lijnen
Mees   Verheijden
Max   Ossenblok
Silvio   Conradi
Ben    Walda
Arthur van  Heerden
     
Aantal spelers 7  
Kader: vacatures    
Traindagen: dinsdag en donderdag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team JO9-1 4e klasse
Liam   Hoogenberg
Ryan    Willems
Stan   Oubrie
Mick   Booij
Obama   Maseko
Tony      van der  Spek
Hayden   Matabadal
Lars van de  Polder
Denzel   Siemons
Dylan van Gaans
     
Aantal spelers 10  
Kader: Chris Hoogenberg, Brigitte Booij & Bobby Matabadal
Traindagen: dinsdag en donderdag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team  JO10-2 4e klasse
Niek   Pijpers
Niek    Philappa
Jelle   Mollier
Jis de Wit
Elyas   Hakimi
Hidde van Nispen
Nilan van  Harten
Laurentiu   Axinte
Pieter   Taks
Tijn   Zwaan
     
Aantal spelers 10  
Kader: Jeroen Zwaan & vacature  
Traindagen: dinsdag en donderdag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team JO10-1 1e klasse
Tom van Eck
Cas van Valkenburg
Sem    Laut
Finn van  Lint
Branco   Mandic
Mitchel    Meijvis 
Shayne   Landrick
     
Aantal spelers 7  
Kader: Jasper van Eck & Dave van Valkenburg 
& Michael Meijvis    
Traindagen: dinsdag & donderdag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team JO11-1 4e klasse
Giovanni  de Munck
Luc   Ploeg
Ali   Maseko
Espen   Jongbloed
Tommy   Kessels 
Tygo van  Doorn
Niek de Kort
Siem    Veuger
Ruben   Jackson*
Bryan   Hammer
Nishant    Bahoran*
King   Juliana
Dylan   Bijkerk
     
Aantal spelers 11  
Kader: Michiel Veuger & Luuk Kessels
 & Jeroen Ploeg & Tim Jongbloed  
Traindagen: maandag & woensdag
,* = alleen trainen    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Team J013-1 (4e klasse) & JO13-2 (5e klasse)
Jayson van Duivenbode
Jamie   Kessels
Kaja    Santbergen
Lars de Kort
Noah   Krusemeijer
Luuk   Moelands
Luca  van Putten
Stef  van  Arkel
Demy   Pedersen
Jannik   Martens
Milan  van Erp 
Jordy   Hammer
Jahirson    Comenencia
Romero    Conradi
Mees   Boemaars
Levi van Lint
Kader: Boy van Duivenbode, Ronald Moelands 
& Harmen Krusemeijer  
Traindagen: maandag & woensdag
Marvin van Dorst
Tijn   Debie
Huub   Goorden
Lucas   Drolinga
Xem van Son
Youri  van der Spek 
Matz   Koppejan
Sanjay   Velaythapillai
Wesley   's-Gravendijk
Riley   Naber
Davino   Wiggers
Ruben    Alberts
Dubin   Laban
Nik    Tops
Finn    
Julius    Damen
Peter   Damen
Kader: Marco 's-Gravendijk & Niek Jan Tops 
& Geofrey Twiss    
Traindagen: maandag & woensdag
Definitieve indeling JO13 na zomerstop voor 
de start van de competitie.  
Gezamenlijke trainingen.  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team JO14-1 3e klasse
Damian  van  Weerd 
Cody   Poppelaars
Kenji van den  Bom
Tim van Valkenburg
Tim  de  Klerk
Julian    Rehorst
Sem  van  Lint 
Gianni   Kempenaar
Daniel  de  Clerck
Adam    Assila
Nick  van  Beeck
Dewi    Ras
Liam    Overbeeke
Roan de Laat
     
Aantal spelers 14  
     
Kader: Dave van Valkenburg, Drik Bulkmans 
& Michael van Weerd  
Traindagen: dinsdag & donderdag    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team MO15 5e Klasse
Noor   Eddaoudi
Eva   Crans
Dylana   Kortsmit
Gina van der Bom
Lieke van  Ballegooijen
Roos   Honschooten
Guusje   Vergouwen
Lieke   Spijkstra
Luna  van Tilborg
Fien   Tops
Emma  van Ham
Charlotte   Portal
     
Aantal spelers 12  
     
Kader: Sebastiaan van der Bom + vacature
Traindagen: dinsdag & donderdag    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team JO17-2 4e klasse
Cas de Brouwer
Mathijs   Donker
Florian   Dekker
Sylvano   Giesbergen
Kian   Hulspas
Luc   Selier
David van Veen
Lars van den  Heijkant
Hugo   Baelemans
Rino  de  Groot
Kenji van Es
Jason   Cakil
Arvid   Jongbloed
Casper  de  Kort
     
Aantal spelers 14  
Kader: Werner Renard & Richard ….
Traindagen: maandag & woensdag
     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team J017-1 2e of 1e klasse
Sanoussy   Mara
Papu    Marti
Sjadelyson   Comencia
Jamie van Gemerden
Glenn   Musters
Bjorn   Emmen
Yves van der Burgt
Toby   Raaijmakers
Marnick   Charko
Rowen   Renard
Jimmy    Dam
Levi van Ham
Aryton   Krohnstadt
Assedine  el Kadi
Jouad   Abaran
     
Aantal spelers 15  
Kader: Maarten Wolfs & Carlo van Gemerden
Traindagen: maandag & woensdag
     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team JO19-1 1e klasse
     
Daan   Smeekens
Damian   Boog
Rick de Brouwer
Frank   Cornelissen
Tijn van der Heijden
Jasper   Houtzager
Jeyven van Leeuwen
Jayden   Sipkens
Cody   Thijs
Ujie   Omijie
Stan   Vanderput
Benz van de  Kamp
Jaap    Stopa
Bart     Willems
Aaron  van  Gennip
Mitchel van der Ham
     
Aantal spelers 16  
     
Kader: Lars Weijers & Tom Mol  
Traindagen: dinsdag & donderdag

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*  Versie 1-7-2022 22:29 uur

* Typefouten onder voorbehoud

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!